четвер, 17 травня, 2018, 20:29 Політика
Екс-голова СБУ про вбивство Шеремета: Криміналітет виконав політичне замовлення
ZIK
ZIK

Зараз є небажання і відсутність політичної волі вивернути навиворіт те, що передувало вбивству і що насправді сталося з Павлом Шереметом.

Про це в ефірі програми Voxpopuliна телеканалі ZIK заявив екс-голова Служби безпеки України (2006-2010, 2014-2015 рр.) Валентин Наливайченко.

Гість програми, відповідаючи на запитання глядачів, як в Україні можна захистити журналістів під час виконання своїх обов’язків, наголосив, що за перешкоджання журналістській діяльності чи напади на представників ЗМІ має бути жорстка кримінальна відповідальність.

Валентин Наливайченко заявив, що убивство журналіста Павла Шеремета є політичним та замовним, і запевнив, що розслідування обов’язково відбудеться.

«Я знаю, що є небажання і відсутність політичної волі зараз вивернути навиворіт, що передувало вбивству і що насправді сталося з Павлом Шереметом. Чому, коли він почав розслідувати корупцію українських прокурорів угорі, відразу почалося стеження за ним? І це все призвело до того, що врешті-решт пішло замовлення, і криміналітет виконав політичне замовлення – убивство Павла Шеремета», – заявив Валентин Наливайченко.

Гість програми нагадав, як раніше, коли він очолив СБУ, було створено три групи з молодих офіцерів, і одна з них добре спрацювала, давши результат – знайшла, затримала та заарештувала генерала Олексія Пукача – фігуранта у справі щодо вбивства журналіста Георгія Гонгадзе.

Валентин Наливайченко наголосив, що журналістів слід захищати: «Бо хто ще скаже українцям правду або про дії влади, або про бездіяльність влади. Я вважаю, що життя і професія журналіста мають бути захищені».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 10:11 :52