четвер, 17 травня, 2018, 21:38 Політика
Баганець: Генпрокуратура від самого початку не збиралася розслідувати злочини проти Майдану
ZIK
ZIK

Як сьогодні можна досягти результатів розслідування по справах Майдану, якщо з того часу змінено вже чотирьох генеральних прокурорів і шістьох, а то й більше, заступників генпрокурора?

На цьому наголосив заступник генпрокурора України у 2014-2015 роках Олексій Баганець в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Без з’ясування обставин розстрілів працівників міліції, зокрема і вчинені Бубенчиком, встановити повну картину неможливо. Взагалі основна причина того, що досі не розкриті злочини Майдану в тому, що Сергія Горбатюка зробили цапом-відбувайлом ще в грудні 2014 року», – зауважив Баганець.

Експерт пояснює, що тоді йому виділили до ста слідчих і передали всі кримінальні справи, пов’язані з Майданом.

«Після цього я зрозумів, що керівництво Генеральної прокуратури не хоче займатися цими справами, а тому передали все Горбатюку. Натоміть Юрій Луценко або ж спеціально, або не будучи фахівцем і не розуміючи ситуації, створив Департамент спеціальних розслідувань і передав у підпорядкування Горбатюку не тільки слідчих, а й процесуальних керівників, що категорично заборонено законом», – наголосив екс-заступник генпрокурора України.

І саме це, підкреслює юрист, підтвердив Верховний суд, коли скасував рішення Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів щодо притягнення Горбатюка за ініціативою генпрокурора до дисциплінарної відповідальності.

«Як сьогодні можна досягти результатів розслідування по справах Майдану, якщо з того часу змінено вже чотирьох генеральних прокурорів і шістьох, а то й більше, заступників генпрокурора України?» – додає Олексій Баганець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 06:44 :14