середа, 16 травня, 2018, 21:32 Політика
Власенко: Україні потрібні не міфічні «нові обличчя», а фахові люди
ZIK
ZIK

У цей склад парламенту зайшло 60% людей, яких раніше ніколи не було в політиці. Утім Верховна Рада все одно не стала краще працювати.

На цьому наголосив народний депутат України Сергій Власенко в ефірі програми «Vox populi» на телеканалі ZIK.

«Перед виборами, як і після Революції гідності, нам будуть розповідати, що всі старі політики – погані, а тому потрібно набирати нові обличчя.

Але ми вже набрали нові обличчя, наприклад, в Національну поліцію, і що після цього відбулося? Хіба в Україні знизилася злочинність – ні, покращилась ситуація на дорогах – теж ні», – певен Сергій Власенко.

Якщо ж подивитися на уряд, зауважив депутат, то сьогодні чи не кожен міністр – також нове обличчя.

«Володимир Гройсман – цього політика два роки тому взагалі ніхто не знав. Він був мером Вінниці, тобто політиком регіонального масштабу. Згадайте пані Гонтареву, яка обвалила курс із 12 до 26 гривень за долар. Вона прийшла невідомо звідки, її взагалі ніхто не знав. Так само і пан Вовк, який очолює НКРЕКП і постійно підвищує тарифи, є новим обличчям», – підкреслив Власенко.

Також депутат зазначив, що в цей склад парламенту зайшло 60% людей, яких раніше ніколи не було в політиці. Утім Верховна Рада не стала краще працювати та залишилася такою ж корумпованою.

«Я переконаний, що в нинішній складній ситуації, як з економічного, так і політичного та військового погляду, Україні потрібні не міфічні «нові обличчя», а фахові люди, які знають, як вирішувати складні питання.

Я також категорично проти призначення іноземців на ключові посади, де вони можуть приймати рішення. Їх можна брати радниками, доручати їм підготовку матеріалів, але приймати управлінські державні рішення можуть лише ті люди, які пов’язують своє майбутнє з Україною і в яких немає других паспортів, як у в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун», – додав Сергій Власенко.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 10:52 :42