середа, 16 травня, 2018, 19:02 Суспільство
Військовий експерт назвав головну протидію Кремлю в інформаційній війні
ZIK
ZIK

У сучасному світі усе закрити і нікого не впускати – неправильно, адже слід дотримуватися свободи слова, але свободи слова – у межах дозволеного.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив військовий експерт Олег Старіков.

Гість програми зауважив, що проти України сьогодні ведуть інформаційну війну, що є новим, і українці не готувалися до протидії такій війні.

Коментуючи затримання керівника «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського, якого звинувачують у державній зраді, військовий експерт звернув увагу на те, як діють у цивілізованих країнах у подібних випадках стосовно таких агентств, як «РИА Новости Украина».

«Як Америка закрила «RussiaToday»? Їх дуже просто закрили. Що таке ЗМІ? Вони живуть за рахунок реклами, тож їх попросили – дайте, будь ласка, фінансовий звіт, звідки ви берете гроші… І коли вони побачили, що фінансування відбувається з-за кордону, а не за рахунок реклами, американська адміністрація це все закрила», – розповів Олег Старіков.

Військовий експерт переконаний, що в сучасному світі усе закрити і нікого не впускати – неправильно, адже слід дотримуватися свободи слова.  «Але свободи слова – у межах дозволеного. І головне – ми, наш уряд, ЗМІ, телеканали повинні давати об’єктивну інформацію, якій віритимуть», – зазначив Олег Старіков і наголосив, що це і є головна протидія в інформаційній війні.

Голова Служби зовнішньої розвідки України (2005-2010 рр.) Микола Маломуж зауважив, що в Україні увага прикута до всіх російських ЗМІ, включно з «РИА Новости».

«І чому ми на ранньому етапі не побачили, що вони розпочинають якусь роботу проти України? І чому ми не упередили фінансовими, оперативними засобами, засобами офіційного застереження?… Ми чекаємо багато-багато місяців, а потім виходимо з таким потужним звинуваченням, але вони повинні бути підтверджені фактами», – наголосив Микола Маломуж.

Нагадаємо, вчора керівнику «РИА Новости Украина» Кирилові Вишинському оголосили підозру в держзраді, його затримали. Перед цим вдома у Вишинського провели обшуки. Також співробітники СБУ обшукали офіс «РИА Новости Украина» у Києві. Вишинський своєї провини не визнає. В ОБСЄ висловили стурбованість затриманням в Києві керівника російського інформагентства й обшуками в його офісі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 09:06 :38