середа, 16 травня, 2018, 11:49 Суспільство
У Раді проведуть парламентські слухання щодо кліматичних змін
Фото: Pexels
Фото: Pexels

Народні депутати підтримали проект постанови «Про проведення парламентських слухань на тему: «Реалізація в Україні міжнародних документів щодо запобігання антропогенним змінам клімату».

За проект постанови № 6129 під час сесійного засідання ВРУ, яке транслює телеканал ZIK, проголосували 236 обранців.

Як наголосив народний депутат України, секретар Комітету ВРУ з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Остап Єднак, український парламент був одним із перших парламентів світу, який ратифікував Паризьку кліматичну угоду.

«Тоді це була велика перемога, але це лише початок. Потрібно втілювати ті зобов’язання і використовувати ті можливості, які надає ця Паризька угода. Для цього нам у парламенті потрібно обговорити ці питання, залучити найкращих українських і міжнародних експертів, щоб визначити майбутній курс», – зазначив нардеп.

Остап Єднак наголосив, що питання зміни клімату – це не лише питання екології, це питання енергетики, це питання інфраструктури та транспорту, це питання сільського господарства, питання енергоефективності та того, як буде розвиватися країна у наступні десятиліття.

«І це питання адаптації до змін клімату, тому що у США кожен мегаполіс, кожен штат уже готовий, уже прогнозує на наступні десятиліття, яким чином буде мінятися клімат, рівень води у річках, яким чином міста будуть захищатися від підтоплень і як змінюватиметься сільське господарство через кліматичні зміни. В Україні ще багато чого потрібно зробити», – наголосив Остап Єднак.

Проектом постанови пропонується провести парламентські слухання 4 липня 2018 року.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 11:17 :50