середа, 16 травня, 2018, 11:42 Суспільство
У Криму на деякі російські товари клеять українські етикетки, – Ерфан Кудусов
ZIK
ZIK

За перший квартал 2017 року Україна переправила до Росії товарів на 935 мільйонів доларів. Це на 44 відсотки більше, ніж за аналогічний період у 2016-му. Бізнес, наближений до української влади, і надалі квітне на території анексованого Криму.

Про це в програмі «Громадська прокуратура» на телеканалі ZIK розповів корінний мешканець Криму Ерфан Кудусов.

«У Криму функціонують торгівельні мережі, аналогічні українським. Наприклад, в нас є «АТБ», яке нещодавно перейменували у «ПУД», «Епіцентр» назвали «Новацентр». Магазини пропонують ті ж, що й раніше товари та послуги. Вся різниця у вивісці. З материкової України напряму нічого не потрапляє, однак, очевидно, що продукція постачається якимось обхідними шляхами», – говорить кримський татарин.

Ерфан Кудусов назвав яких марок українські товари можна купити в Криму.

«Продукти «Торчин», «Рошен», «Наша ряба». Час від часу вони зникають з прилавків, але в різних магазинах Криму їх можна знайти. В нас є продукція і українська, і та, на яку просто наклеюють українські лейбли – так діють росіяни. Під виглядом українських марок є російські, які не можуть конкурувати», – пояснює корінний мешканець Криму.

Ерфана Кудусова обурює те, що досі не скасовано закон про вільну економічну зону.

«Крім того, я дуже негативно ставлюся до того, що українська влада у законі про реінтеграцію Донбасу не згадала про Крим. Це ганебно, адже корінь проблеми є у півострові. Нас, кримських татар, переслідують, зокрема, за футболки з національною символікою», – зазначає Ерфан Кудусов.

Нещодавно у Білогірську відбулися масові обшуки, звертає увагу кримський татарин.

«В інших районах Криму затримали наших дуже відомих бізнесменів. Один з них – Ресуль Веліляєв. Він є власником фірми «Кримопт» – це мережа торгівельних магазинів. Ресуль ніколи не займався політикою, був меценатом у сфері культури, підтримував істориків тощо. Влада затримала його і посадила в тюрму ФСБ по статі №238 Кримінального кодексу РФ за неналежне зберігання, виготовлення і продаж продовольчих товарів. Ось так Росія ставиться до нас», – скаржиться кримський татарин.

Читайте також: Військовий експерт розповів про наслідки відкриття Кримського мосту

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-24 10:09 :47