Новини » Курйози 16 травня, 2018, 0:34
Помилились: єпархія РПЦ замовила треш-панк групу «Ансамбль Христа Спасителя і Мати Сира Земля»

Тверська єпархія Руської православної церкви помилково замовила на корпоратив виступ треш-метал групи «Ансамбль Христа Спасителя і Мати Сиру Земля».

За словами начальника адміністративно-господарського відділу єпархії протоієрея Никанора, сталася технічна накладка, – повідомляє rusjev.net.

епархия,корпоратив,фейковая новость,тверь

«Дівчинка-практикант відповідала за вибір музичного супроводу і наплутала, ми спочатку розраховували зовсім на іншу групу. Збило з пантелику православна назва і райдер такий же, як у більшості християнських колективів», – сказав він.

Розпізнати недобре співробітникам єпархії і запрошеним гостям вдалося лише в серединв виступу.

«Спочатку вони там були вже, скажу так, втомленими, і не дуже звертали увагу на те, що ми грали. А під пісню «Православним бог не указ» кілька священнослужителів навіть аплодували. Коли перейшли до більш, так би мовити, характерної частини репертуару, то після однієї з пісень батько Никанор попросив з нами переговорити за лаштунками», – розповів засновник групи Олексій Глухов.

В результаті було вирішено не переривати концерт, оскільки гроші вже були заплачені, проте музикантів попросили сконцентруватися на своїх максимально НЕ провокаційних і релігійних піснях, таких як «Православна Твер», «Нехай Патріарх спить спокійно» і «Наші ікони».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 20:09 :28