Новини » Політика 16 травня, 2018, 20:02
Онищенко веде потужні інтриги, щоби зіштовхнути «лобами» НАБУ і САП, – Ігор Луценко
ZIK
ZIK

Наскільки мені відомо, офіційно Онищенко нікому не надавав усіх плівок, тому зараз він веде потужні інтриги, щоби зіштовхнути «лобами» НАБУ і САП.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK висловив народний депутата України Ігор Луценко.

Нагадаємо, на своїй сторінці у Фейсбук юрист і народний депутат Сергій Власенко повідомив, що справа про корупцію Президента Порошенка за матеріалами «плівок Онищенка» порушена. Власенко також повідомив, що розслідування передали в СБУ.

Нардеп Ігор Луценко зауважив, що оригінали плівок нардеп-утікач Олександр Онищенко досі нікому не надав.

«Тому і постає питання, наскільки усі ці плівки процесуально можуть бути доказом та й взагалі, чи можуть вони в оперативному сенсі розглядатися. А я нагадаю, що офіційно Онищенко їх нікому не давав», – зазначив Ігор Луценко.

Відтак, вважає народний депутат, Олександр Онищенко «веде потужні інтриги».

«І робить він це для того, щоби зіштовхнути «лобами» НАБУ і САП. Що зараз успішно відбувається. Адже НАБУ і САП ведуть таку колосальну переписку у Фейсбуці, що кожного дня ми спостерігаємо щось нове.

Тому я боюся, що всі ті речі, які, безумовно, є важливими і про які не усі знали, що йде підкуп голосування, от я боюся, що з медійної площини усі ці речі не перейшли у процесуальну», – підкреслив Ігор Луценко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-27 05:22 :30