Новини » Суспільство 16 травня, 2018, 18:36
Мені пропонували трикімнатну квартиру в Києві за підвищення вартості проїзду, – мер Конотопа
ZIK
ZIK

Ціни за проїзд у громадському транспорті залежать від позиції місцевої влади. Якщо в міськрадах є лобісти перевізників, то у тих містах ціна вища. До мене якось прийшли такі лобісти і пропонували трикімнатну квартиру в Києві за підвищення вартості проїзду до 7 гривень

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив міський голова Конотопа Артем Семеніхін, відповідаючи на запитання про те, від чого залежить різниця цін за проїзд у громадському транспорті в різних містах.

«Це залежить від позиції місцевої влади – наскільки вона зацікавлена в добробуті мешканців і наскільки вона корупційно прогнила та готова покращувати транспортну інфраструктуру. Якщо у міській раді представлені лобісти, які мають дивіденди від перевізників або через дружину є співвласниками компаній, то це впливає на ціну», – розповів пан Семеніхів.

За його словами, у Конотопі лобістами є колишні члени Партії регіонів, які перефарбувалися під Волю народу та БПП. Вони мають більшість у раді, але не мають більшості у виконкомі.

«Якщо є воля стримувати підвищення ціни на проїзд, то береться калькулятор, розрахунки управління економіки щодо пасажиропотоку та пільгових категорій, скільки перевізник просить компенсації за їх перевезення – це все сумується і показується громадськості. У Конотопі вартість перевезення складає 4 гривні», – відзначив гість програми.

Як уточнив мер міста, в Конотопі зараз не постає питання підвищення вартості проїзду в громадському транспорті.

«Перевізники добре знають мою позицію, тому вони не підіймають це питання. Звичайно, що вони мають такі мрії. Минулого року до мене прийшли лобісти, запропонували трикімнатну квартиру в Києві за підвищення вартості до 7 гривень, двокімнатну – до 6 гривень й однокімнатну – до 5 гривень. Я їм сказав, що це злочин і якщо вони будуть наполягати, то я напишу заяву», – констатував Артем Семеніхін.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 02:39 :44