середа, 16 травня, 2018, 20:45 Політика
Історія з плівками Онищенка не матиме продовження, – нардеп
ZIK
ZIK

Історія з плівками нардепа-втікача Онищенка не буде мати продовження через декілька причин. У нього немає мети, щоб винні понесли покарання, у Президента також немає намірів підставляти самого себе.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила народний депутат, член депутатської фракції «Об’єднання «Самопоміч» Олена Сотник.

«Дуже часто держава не винна в тому, хто приходить до влади. Якби було порушене хоч одне провадження по підозрі Президента, починаючи від Мальдів і закінчуючи «Богданами», то тут навіть плівок Онищенка не потрібно. Ми прекрасно розуміємо, що за цивілізованого підходу інформації Онищенка було достатньо, щоб порушили не одну кримінальну справу. Там названо десятки прізвищ не останніх людей у цій країні. Це означає, що чим впливовіші ці люди, тим менше шансів, що коли-небудь це буде розслідувано», – вважає пані Сотник.

Водночас народна обраниця дивується, чому Онищенко не надає інформації слідству.

«Я не хочу бути «адвокатом диявола», але в мене є питання і до пана Онищенка, якщо він справді має таку інформацію, якщо вона справді є достовірною, то чому немає співпраці з НАБУ? До речі, воно мало право вести перемовини з потенційним інформатором. Дуже часто у кримінальних провадженнях важливо укласти угоду зі слідством для того, аби розкрити велику справу, аніж обвинувачувати одну людину», – зазначила гостя програми.

На переконання нардепа, історія з плівками Онищенка не буде мати продовження через декілька причин.

«Якщо повернутись до українських реалій, то ця історія не буде мати продовження. Я не бачу конкретних кроків із боку пана Онищенка. Він хоче лише підняти питання, що в країні тотальна корупція без жодних наслідків. У нього немає мети, щоб винні понесли покарання, у Президента також немає намірів підставляти самого себе», – констатувала Олена Сотник.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-17 09:12 :02