середа, 16 травня, 2018, 16:31 Політика
Для Путіна Керченський міст є військово-стратегічним об’єктом, – Смілянський
ZIK
ZIK

РФ не зацікавлена в окупності будівництва Керченського мосту. Ця споруда стане для Путіна одним із важливих військово-стратегічних об’єктів.

Таку думку в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» висловив кримський економіст Юрій Смілянський.

«Для легітимізації окупанти зверталися за порадами до західних спеціалістів у сфері будівництва мостів. Один німецький інженер прокоментував для російської преси ситуацію у такий спосіб: «Так, у РФ є інженерна ідея, яка добре розвинута, спеціалісти вміють створити креслення, прорахувати деталі. Проте тут нема технологій для будівництва таких складних об’єктів». Тому що станеться з мостом згодом – покаже тільки час», – підкреслює Юрій Смілянський.

Кримський економіст звертає увагу на повідомлення, які вже з’являються у російських медіа щодо Керченського мосту.

«Російськи експерти вважають, що цей міст покращить сферу економічного розвитку країни і забезпечить хороше життя мешканців півострова. Однак я сумніваюся у тому, хоча б зважаючи на те, що це питання дуже тісно пов’язано із питанням окупності моста», – коментує Юрій Смілянський.

Також економіст розділяє поняття окупності Керченського моста і його призначення.

«Я гадаю, що тут є стратегічний зв'язок присутності РФ у Чорному, Середземному морях, а то й у Європі. Якщо оцінювати досягнення цілей, то, фактично, запуску мосту не було. Лише перерізали стрічку і дозволили проїжджати легковому транспорту і автобусам. Тобто людям, яких Росії ніколи не шкода, якщо щось погано з ними станеться», – зазначає Юрій Смілянський.

Економіст вважає, що через міст Путін дійшов до однієї зі своїх цілей. І підкреслює: ймовірно, споруда є воєнно-стратегічним об’єктом.

«Керченський міст вже визнали діючим. А значить різноманітним воєнним угрупованням буде легше діяти. Адже забезпечити їхню роботу морським і повітряним шляхом доволі дорого», – додає Юрій Смілянський.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 12:58 :59