середа, 16 травня, 2018, 17:44 Спорт
Дівоча збірна України WU-16 з футболу програла команді Фінляндії у першій грі Турніру розвитку УЄФА

Вчора, 15 травня, у Фінляндії стартував Турнір розвитку УЄФА серед дівочих збірних до 16-ти років, участь в якому бере й збірна України, що потрапила до квартету з командами Польщі, Угорщини та Фінляндії.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Футбол Турнір розвитку УЄФА"

Саме цей турнір має стати одним із головних етапів підготовки «синьо-жовтих» до відбірних поєдинків чемпіонату Європи, які восени пройдуть у Данії. Згідно з форматом, команди грають по колу. Матч триває 80 хвилин, а у випадку нічийного результату пробиваються післяматчеві пенальті. Ще одне правило турніру – кожен виконавець упродовж змагання має зіграти мінімум 80 хвилин, а отже, всі отримають ігрову практику, повідомляє офіційний сайт ФФУ.

У стартовому поєдинку на підопічних Валерія Паламарчука чекала зустріч із господарками турніру, фінками, та з неочікувано спекотною місцевою погодою. +39 °C – саме за такої температури команди розпочали матч.

Стартового запалу українок вистачило на 20 хвилин, і у цей проміжок часу вони мали чудові шанси відкрити рахунок. Спочатку Юлія Христюк, вийшовши сам на сам із кіпером, невдало розпорядилася м’ячем, а згодом Аліна Годунко з вигідної позиції не зуміла переграти першого номера фінок.

Поступово господарки перехопили ініціативу й повністю взяли під контроль ситуацію на полі. На 17-й хвилині їхня перевага втілилася в гол – результативним став дальній постріл. 1:0. До перерви рахунок не змінився, і команди пішли відпочивати за мінімальної переваги Фінляндії.

У другому таймі фінки продовжували грати першим номером, змусивши наших дівчат добре попрацювати у відборі. Українки відповідали контрвипадами, та вони, на жаль, не приносили особливого загострення. До завершення матчу команди провели велику кількість замін. За цей час Фінляндія ще двічі засмутила нашу збірну та в підсумку здобула переконливу перемогу – 3:0.

Наступний матч «синьо-жовті» проведуть завтра, 17 травня, проти збірної Польщі, яка поступилася футболісткам з Угорщини – 3:6.