середа, 16 травня, 2018, 21:54 Події
Через ситуацію на Донецькій фільтрувальній станції Сайдік проведе відеоконференцію

Робоча безпекова група Тристоронньої контактної групи проведе відеоконференцію щодо ситуації у районі Донецької фільтрувальної станції.

Про це заявив журналістам спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі по Донбасу Мартін Сайдік за підсумками чергової зустрічі ТКГ у Мінську, повідомляє БЕЛТА.

Сайдік констатував, що, незважаючи на гарантії безпеки сторін і посилене патрулювання Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, порушення режиму припинення вогню поблизу станції триває.

«Прийнято рішення провести наступного тижня відеоконференцію робочої безпекової групи щодо ситуації у районі ДФС», - сказав він.

Нагадаємо, 15 травня у КП «Вода Донбасу» заявили, що після обстрілу 15 травня спостерігачі ОБСЄ відмовилися супроводжувати працівників Донецької фільтрувальної станції на роботу, а тому нічна зміна працівників залишилася чергувати на об'єкті другу добу поспіль.

У місії ОБСЄ пояснили, що припинили свою діяльність у районі Донецької фільтрувальної станції у зв'язку з недотриманням сторонами режиму «тиші» і загрозою безпеки для спостерігачів місії.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-17 05:45 :57