Новини » Суспільство 16 травня, 2018, 21:15
Бізнесменами-перевізниками на Сумщині зазвичай є бандити з 90-х або екс-регіонали, – мер Конотопа
ZIK
ZIK

Власниками маршрутів громадського транспорту на Сумщині є колишні бандити з 90-х і члени Партії регіонів.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив міський голова Конотопу Артем Семеніхін.

«Півтора роки тому обласна адміністрація постійно писала нам листи і вимагала дати то мільйон гривень, то 700 тисяч гривень на компенсацію пільгових перевезень АТОвців. Я сам є учасником бойових дій російсько-української війни і мені це питання дуже болюче. Але сума не є справедливою по співвідношенню до кількості пільговиків», – зазначив міський голова Конотопу.

За його словами, на той момент у місті Конотоп було близько 500 АТОвців. Серед них було проведене експрес-опитування про те, чи користуються вони послугами обласного транспорту, і виявилось, що користується ними тільки незначна частина пільговиків. Тобто та сума грошей, яку вимагали, не була обґрунтована і була б незрозуміло, як розподілена.

«Ми донесли інформацію до кожного АТОвця, що потрібно купляти квиток за повною вартістю і протягом 2 місяців можна отримати компенсацію. В результаті ми заплатили за пільгове перевезення 60 тисяч гривень. А обласна влада мала поділитись цією сумою між власниками маршрутів – це колишні бандити з 90-х і члени Партії регіонів», – сказав Семеніхін. 

Також пан Семеніхін зауважив, що великі перевізники роблять монополію на перевезення у своєму регіоні і не дають розвиватися малим перевізникам.

«Рядовий простий перевізник, який має 2-3 маршрутки, не може взяти кредит, змушений хабар дати за те, щоб йому дали маршрут. Як йому розвиватися? Одним із основних перевізників області є громадянин РФ, відомий кримінальник. Тепер зрозуміло, кому мали піти ті півтора мільйони», – прокоментував гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-25 17:50 :23