Новини » Суспільство 15 травня, 2018, 12:53
У Києві нагородять переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

У Києві, 17 травня, о 14.00 у театрі ім. Івана Франка зустрінуться переможці та призери XVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, освітяни, народні депутати, вчені, письменники, меценати, артисти, представники ЗМІ, військовики... – всі ті, кого приведе сюди високий патріотичний імператив. Ті, для кого українське слово – як Бог. Ті, хто розуміє, що Українська держава, – то передовсім Держава Слова, а все решта починається з нього.

Про це у Фейсбуці повідомив Михайло Слабошпицький – письменник, співголова координаційної ради Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика

«Такими подіями ми показуємо і владі, і суспільству, і зрештою, собі, що є українська солідарність. Що українське слово може примирити навіть політичних опонентів, якщо вони визнають його пріоритетність в ієрархії національних і державних цінностей», – зазначив Михайло Слабошпицький.

Михайло Слабошпицький нагадав, що саме цього дня відбудеться врочисте закриття престижного мовного марафону. В сюжеті свята – і вручення премій конкурсантам та вчителям, і концертна програма (виступають юні таланти України), і виступи знакових людей України. Початок урочистостей 17 травня о 14 годині у театрі ім. І. Франка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-24 02:40 :44