Новини » Львів 15 травня, 2018, 14:24
Приміщення Львівського психоневрологічного диспансеру після реорганізації можуть продати

Голова Львівської облради Олександр Ганущин не виключає, що вивільнені унаслідок реорганізації приміщення Львівського обласного психоневрологічного диспансеру можуть бути продані.

Про це він сказав на брифінгу 15 травня, відповідаючи на запитання журналістів.

Коментуючи пікет представників колективу диспансеру, О.Ганущин зазначив, що «медицина – не біржа праці і не приміщення, а ефективне надання медичної допомоги».

Він зауважив: якщо унаслідок реорганізації медзакладу з’являться вільні приміщення, вони будуть продані з аукціону, а кошти будуть скеровані на потреби галузі.

Як повідомлялося, представники колективу Львівського обласного психоневрологічного диспансеру, що на вул. Коциловського у Львові, протестували під стінами обласної ради проти ліквідації установи як юридичної особи і злиття її з Львівською обласної психіатричною лікарнею.

Люди прийшли з плакатами «Диспансер – не Кульпарківська», «Малій психіатрії – бути!».

«Найбільш обурливим є те, що проект рішення виник за нашими спинами, ніхто з колективом не зустрічався», – повідомив головний лікар диспансеру Володимир Яєчник. В припускає, що хтось поклав око на будівлі диспансеру у центрі міста.

Натомість керівник департаменту охорони здоров’я ЛОДА Ірина Микичак пояснила: рішення готується у рамках концепції реформування психіатричної служби, з цього приводу буде громадське обговорення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-26 20:14 :28