Новини » Політика 15 травня, 2018, 20:57
Олесь Доній: Більшість медіа контролюються владою – Адміністрацією Президента й СБУ
ZIK
ZIK

Більшість медіа контролюються і маніпулюються владою ­– Адміністрацією Президента і СБУ. Тому й у них доступу до інформації і до населення набагато більше, ніж у мене і тих, хто думає, як я.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK розповів громадський діяч Олесь Доній.

«Моє покоління і я особисто свободу слова вибороли ще в Радянському Союзі. Ми могли критикувати комуністичну владу, бо був такий час, коли за це вже не вбивали і не саджали. Тобто нам пощастило з часом. Але нам і цього було замало.

Ми хотіли доступу до інформаційних ресурсів для того, щоби ділитися своїми думками з народом. Але на той момент ми не отримували підтримки більшості українців. Більшість українців у 80-х ще не хотіли незалежності. Тому й доступ до медіа нам був потрібний, щоби їх переконати. І під час «Революції на граніті» нам це вдалося», – сказав Доній.

Так, він вважає, що свобода слова досягається певною діяльністю та дуже часто – боротьбою.

«А от зараз такий період, коли не можна сказати, що ми у концтаборі. Але те, що більшість медіа контролюються і маніпулюються владою ­– Адміністрацією Президента і СБУ, це теж правда.

Тому й у них доступ до інформації і до населення набагато більший, ніж у мене і тих, хто думає, як я», – зазначив Олесь Доній.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-27 11:38 :53