live
Новини » Львів

На Львівщині за два місяці створять каталог вільних земель с/г призначення

Фото: Укрінформ

На Львівщині створять Каталог інвестиційних пропозицій вільних земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Про це сьогодні на брифінгу повідомила заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Вона повідомила, що в результаті аудиту в області виявили понад 52 тис. га земель державної власності, які не використовуються. Йдеться про дрібні земельні ділянки, зокрема про відмерлу спадщину чи про не витребувані земельні паї.

«Чи почали роботу над створенням каталогу, щоб спростити для інвесторів і тих, хто хоче займатися сільським господарством, пошук земельних ділянок», – зазначила вона.

Начальник Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Андрій Петришин повідомив, що виявлені під час аудиту вільні земельні ділянки готують для продажу права оренди на аукціонах.

«Станом на 5 травня в нас було таких ділянок 1157 на загальну площу 18 тис. га, з них 363 ділянки вже включені в перелік для продажу права оренди на аукціонах і 110 планується додатково включити», – зазначив Петришин.

Також він повідомив, що за 2015-2018 роки по області на земельних торгах було продано права оренди на 493 земельних ділянки сільськогосподарського призначення. Кінцевий розмір річної орендної плати становив 22 млн грн при стартовій ціні 10 млн грн.

Від початку 2018 року в області продали оренду 39 земельних ділянок. Стартова ціна була 600 тис. грн, у результаті торгів річна оренда плата становить 1,9 млн.

Каталог мають завершити впродовж двох місяців. У ньому будуть карти і буде зведена інформація по районах і сільських радах. З цієї інформацією можна буде ознайомитись на сайтах ЛОДА і Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.Loading...
Loading...
Loading...