Новини » Події 15 травня, 2018, 15:49
На Луганщині майже відновили електропостачання

Станом на вівторок, 15 травня, на підконтрольній території Луганської області вдалося відновити електропостачання майже всім споживачам, що були знеструмлені раніше внаслідок негоди.

Про це повідомляє прес-служба «Луганського енергетичного об’єднання».

Наразі ще без електроенергії залишаються 23 абоненти в населеному пункті Целуйкове на території обслуговування Новопсковського РЕМ. Причина – пошкодження силового трансформатора.

Нагадаємо, що раніше, 14-15 травня, стихія завдала удару по енергосистемі Луганщини. Так, вранці 15 травня на підконтрольній території Луганської області через несприятливі погодні умови без електроенергії опинились 2876 споживачів. Потім стало відомо про нові випадки аварійних відключень, що залишили без світла споживачів в населених пунктах Можаєвське, Рибянцеве, Целуйкове. Таким чином, загалом кількість абонентів без світла досягла майже 4 тисяч – 3732. Два населених пункти було знеструмлено повністю, ще вісім – частково.

Як вже зазначалось, причиною знеструмлень стали несприятливі погодні умови, зокрема, сильні дощі, грози, вітер. В той же час, серед причин знеструмлень слід вказати й нестабільність енергосистеми Луганської області, яка виникла внаслідок відсутності належного технічного обслуговування протягом 1,5 року.

А проведення відновлювальних робіт ускладнюється півторарічною господарською кризою в Луганському енергетичному об’єднанні, що спричинена відсутністю коштів та призвела до відсутності палива та ремонтних матеріалів для оперативно-виїзних бригад. Тому дуже часто відновлення електропостачання залежить тільки від ентузіазму енергетиків.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-18 11:20 :01