Новини » Львів 15 травня, 2018, 12:09
Літак Norwegian здійснив екстрену посадку в аеропорту «Львів»
Фото: Тетяна Романовська/Facebook
Фото: Тетяна Романовська/Facebook

Літак Norwegian здійснив екстрену посадку в аеропорту «Львів». Четверо пасажирів потребували допомоги. Персонал аеропорту терміново залучив усі служби летовища та викликав потрібну підтримку. У результаті, було надано допомогу чотирьом пасажирам, а також – технічний сервіс літаку. Повітряне судно змогло продовжити політ, а люди залишились під наглядом медиків.

Про це стало відомо із соцмереж.

Першою про подію повідомила генеральний директор МА «Львів» ім. Данила Галицького Тетяна Романовська:

«Мали сьогодні нічного гостя Norwegian! B737 здійснив посадку з непритомним пасажиром на борту при виконанні рейсу з Анталії до Осло. Персонал аеропорту, як завжди, оперативно викликав усі необхідні служби та швидку допомогу, 4 пасажири залишилися у Львові, та, після технічного огляду літак з 180 пасажирами вилетів до Осло!».

Фото: Тетяна Романовська/Facebook
Фото: Тетяна Романовська/Facebook

Пізніше ситуацію з екстреною посадкою прокоментувала журналістам «Леополісу» керівник зміни аеропорту Тетяна Степанова. Вона розповіла, що після важкої незапланованої посадки літак потребував серйозного техогляду, що затримало його на півтори години.

«Допоки виконувалися ці роботи, ми мали змогу спостерігати за людьми, переважна більшість яких була норвежці. Те, чого так не вистачає нам – їхній вселенський спокій, доброзичливість, стриманість… У літаку панував спокій і порядок, люди і стюарди жартували одні з одними, усіляко підбадьорюючи та підтримуючи. Одним словом, нащадки суворих вікінгів вразили», – зазначила Тетяна Степанова.

Фото: Тетяна Романовська/Facebook
Фото: Тетяна Романовська/Facebook

Згодом на своїй сторінці у Фейсбуці вона доповнила інформацію про нічну подію:

«Двох людей похилого віку госпіталізували з підозрою на передінфарктний стан, хоча посадка здійснювалася не через них, а власне непритомна пасажирка – опритомніла після медогляду і хотіла продовжувати політ, та капітан відмовився брати її (та її чоловіка) до перевезення. Полетять сьогодні додому через Варшаву.

До речі, генеральний директор Тетяна Романовська була повідомлена про екстрену посадку борта за кілька хвилин до приземлення і вже за півгодини була на місці, незважаючи на пізній час. Екіпаж був приємно вражений і здивований такою увагою, а нам простіше було вирішувати деякі організаційні питання з такою підтримкою».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 00:32 :41