вівторок, 15 травня, 2018, 16:24 Регіони
Івано-Франківській поліції закидають неефективну боротьбу з «наливайками» та нелегальними заправками

Сьогодні, 15 травня, у Івано-Франківській мерії обговорювали питання функціонування несанкціонованих «наливайок», заправок, пунктів прийому металобрухту та розповсюдження наркотиків.

З цього приводу заслухали представників КП «Муніципальна варта» та міської поліції. На думку міського голови Руслана Марцінківа правоохоронці неефективно борються з цими явищами. Про це повідомив власкор IA ZIK.

Керівник КП «Муніципальна варта» Богдан Кухарук під час доповіді озвучив причинно-наслідкові зв’язки ситуації. Серед складових елементів – викрадення металевих дощоприймальних решіток, кришок люків, робота несанкціонованих пунктів прийому металобрухту та функціонування наливайок.

Щоправда, повноваження «муніципалів» закінчуються виключно фіксуванням фактів, викликом патрулів та зверненням до відповідних правоохоронних органів. 

«Ми підходимо до того моменту, коли сам народ повстане проти грального бізнесу, наливайок, наркобізнесу. Я вірю, що колись нашу поліцію обиратиме народ. Лише тоді ці незаконні явища зникнуть з лиця міста та України», – зазначив міський голова.

Зі свого боку заступник міського голови Олексій Кайда звернувся до представників ЗМІ з проханням долучатися до патрулювань з метою оприлюднення виявлених фактів. 

«Насправді у кожній ситуації є точка неповернення. У свій час ним став Євромайдан. Так само у цій ситуації. Зараз з несанкціонованими заправками можна боротися, з наливайками також. Але, чомусь, силовики вперто не хочуть їх помічати. На сесію міської ради ми запрошували всі правоохоронні органи. Але, чомусь, більше половини воліли не прийти. Доки фіскальна служба та управління захисту економіки не зафіксують фактів нелегального функціонування цих пунктів. Якщо правоохоронці не реагують, то така бездіяльність рано чи пізно викличе народний бунт та гнів. І почнуть тоді палати наливайки, незаконні заправки», – наголосив Олексій Кайда.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 16:41 :12