понеділок, 14 травня, 2018, 15:20 Світ
У Качинського проблеми зі здоров’ям: до кінця літа – жодних подорожей по країні
newsweek.pl
newsweek.pl

Главу правлячої в Польщі партії «Право і справедливість» Ярослава Качинського прооперують у найближчі місяці, тому до кінця літа він не буде зустрічатися з виборцями.

Про це повідомляє Newsweek.

«До кінця літа глава партії не буде подорожувати країною для зустрічей із виборцями. Незабаром його прооперують і пізніше йому доведеться пройти тривалу реабілітацію. Для нас краще, аби це відбулося зараз, а не напередодні парламентських виборів, тому що місцеві вибори не такі важливі», – зазначив у коментарі для тижневика один з найближчих радників Ярослава Качинського.

Як підкреслює видання: що ситуація доволі серйозна, свідчить, зокрема, те що Качинський скасував зустрічі із виборцями на початку травня. Стан його здоров’я погіршився настільки, що його навіть довелося госпіталізувати.

Раніше лідер ПіС здійснював по 40-50 поїздок країною протягом року, але після останніх парламентських виборів він подорожував все менше, бо все частіше почувався зле.

«Різниця у віці між Качинським та Путіним всього лише три роки. Але Путін дзюдоїст, він тренується, плаває, він все ще у досить добрій формі. На його фоні добре помітно, як впродовж останнього року здав Качиньський», – зазначив співрозмовник видання.

Вже рік Ярослав Качинський страждає від проблем з колінним суглобом – йому навіть доводилося переривати зустрічі, бо він не міг сидіти зі зігнутою ногою. Рік тому лікарі порадили зробити операцію, але він не погодився. Це означало б припинення активної політичної діяльності на два-три місяці, чого політик не міг собі навіть уявити.

Однак у вересні минулого року біль посилився. Ось чому в листопаді він вирішив, що не стане прем’єр-міністром і запропонував на цю посаду Матеуша Моравецького.

Джерела видання підкреслюють, що Качинський психологічно не переносить проблем зі здоров’ям.

«Він кричить на своїх колег, до всіх має претензії. Він був в люті, коли таблоїди опублікували фотографії, як директор військового госпіталю приносить йому додому милиці й він, спираючись на них, йде до лімузина. Це йшло врозріз з образом сильного лідера, який створював Качинський. Лідера, який незважаючи на свої 69 років, все ще міцно тримає важелі управління», – зазначає видання.

Перевага Качинського полягала в тому, що він не мав сім’ї, а політика була усім його життям. Він прибував до адміністрації прем’єра о 11 ранку і працював до 21 вечора.

«Тепер проблеми зі здоров’я впливають на його політику, бо якщо щось болить – ви лікуєтеся й у вас менше часу і терпіння», – підкреслив багаторічний співробітник колишнього прем’єра.

Він додав, що вже за часів прем’єрства Беати Шидло були проблеми, бо коли їй не вдавалося зв’язатися з Качинським, справи застрягли на кілька місяців.

«Зараз затори будуть ще більшими, оскільки Качинський створив систему, в якій він вирішує все», – підсумував співрозмовник видання.

Підготував Андрій Павлишин, IA ZIK.

Редакція не завжди поділяє позицію авторів публікацій.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 11:43 :27