понеділок, 14 травня, 2018, 13:35 Політика
Тимошенко закликала зупинити мегакорупцію у НАК «Нафтогаз України»

Фінансовий план «Нафтогазу» передбачає підвищення тарифів на газ для населення на 60% з 1 червня, при тому, що сьогодні вже десятками мільярдів обраховуються борги за природний газ, за який люди платити не можуть.

Про це під час засідання Погоджувальної ради, яку транслює телеканал ZIK, заявила голова фракції «Батьківщини» Юлія Тимошенко.

Лідерка фракції нагадала, що НАК «Нафтогаз України» передав до КМУ проект фінансового плану. Юлія Тимошенко назвала кілька пунктів із цього документу, зокрема, зауважила, що план передбачає підвищення тарифів на газ для населення на 60% з 1 червня.

«…Уже з 1 червня закладено на 60% підвищення тарифів на газ для громадян України – 11 тис. грн. Це при тому, що сьогодні вже десятками мільярдів обраховуються борги за природний газ, за який люди платити не можуть. Але те, що вони зараз планують, – вони планують, по суті, в півтора рази збільшити доходи «Нафтогазу», забираючи у людей останнє, – наголосила Юлія Тимошенко.

З її слів, НАК «Нафтогаз України», який не транспортує та не видобуває газ, показав за 2017-ий прибуток майже 40 млрд грн, а це половина оборонного бюджету України.

«І при цьому – увага – «Укртрансгаз», який здійснює транспортування російського газу і заробляє для України 3 млрд доларів, показав збиток – мільярд доларів! Ви що, за кого ви нас усіх тримаєте? Злодії! Хто покриває? Президент України?» – заявила Юлія Тимошенко.

Лідерка фракції «Батьківщини» звернула увагу на те, що проект фінансового плану закладає на п’ятьох членів правління НАК «Нафтогаз України» на заробітні плати і бонуси мільярд гривень. Юлія Тимошенко звернулася до голів фракцій та спікера парламенту підтримати проект постанови про створення тимчасової слідчої комісії.

«Мегакорупцію треба негайно зупиняти у НАК «Нафтогаз», – заявила Юлія Тимошенко. 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-13 07:51 :41