Новини » Світ 14 травня, 2018, 23:40
Сурков імітував переговорний процес щодо України, – Penn Biden Center
Владислав Сурков
Владислав Сурков

Невідомо, які наслідки слід очікувати після виходу Владислава Суркова з процесу переговорів щодо України з боку РФ, оскільки він не був уповноважений йти на будь-які поступки і лише створював вигляд переговорного процесу.

Такий коментар оприлюднив у понеділок старший директор Penn Biden Center, колишній помічник глави Пентагону Майкл Карпентер, – передає Укрінформ.

«Неможна сказати, щоб Сурков був уповноважений йти на якісь поступки у своїх переговорах з (Куртом) Волкером, тож не певний, що це все дійсно означає для України. Сурков ніколи не мав можливості вказувати ФСБ чи ГРУ, як діяти на місцях на Донбасі, тому він здебільшого просто робив вигляд переговорів», – зауважив експерт.

Він додав посилання на повідомлення кореспондента National Public Radio в Москві Лучіана Кіма, який звернув увагу на висловлювання заступника глави МЗС Росії Григорія Карасіна про те, що «Росія і США взяли паузу в контактах щодо України».

Як повідомлялося, спеціальний представник США у переговорах з питань України Курт Волкер в понеділок розпочав свій візит в Україну. У його програмі – зустрічі з керівництвом держави, а також відвідування зони бойових операцій на Донбасі.

Водночас, за повідомленнями ЗМІ, Владислав Сурков може залишити посаду помічника президента РФ, відповідального за український напрям, за підсумками перестановок в уряді Російської Федерації.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-26 12:56 :05