Новини » Економіка

Рішення НКРЕКП не відзеркалюють реалій, хоча базуються на певних методиках, – експерт

ZIK

Насправді всі рішення, які приймалися Національною комісією базуються не виключно на суб’єктивному рішенні своїх членів, а на певних методиках. Однак ці рішення не відзеркалюють ті реалії, які є в нашому суспільстві.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив експерт Українського інституту аналізу й менеджменту політики, кандидат юридичних наук Андрій Нікончук.

«Насправді всі рішення, які приймалися і в майбутньому будуть прийматися Національною комісією як регулятором, базуються не виключно на якомусь суб’єктивному рішенні конкретних членів комісії, вони базуються на певних методиках, які дійсно регулюються певними підзаконними нормативно-правовими актами та законами», – зазначив експерт.

Однак, за його словами, ці рішення, які приймає НКРЕКП трохи відстають і не повністю відзеркалюють ті реалії, які дійсно є в нашому суспільстві. 

«Збільшення вартості послуг не повністю корелюються з можливостями громадян стосовно їх сплати. Тому в нас вартість навіть об’єктивно виважена надзвичайно випереджає можливості населення», – переконаний Нікончук.

Також пан Нікончук щодо голови НКРЕКП Дмитра Вовка додав, що нема якихось об’єктивних підстав у чомусь підозрювати його. Тому що ми ніколи не дізнаємось, чи є якісь передумови у тих чутках щодо наявної співпраці між ним і діючим головою держави.

«Коментувати важко, але, так чи інакше, ми дуже багато чули про те, що дійсно якісь зв’язки існують, і наскільки вони виправдані, ми побачимо безпосередньо в розгляді тих судових інстанцій, які найближчим часом будуть давати оцінку недопущення діючого голови до конкурсу і можливості його продовження своєї діяльності на діючій посаді», – прокоментував гість програми.

Loading...