Новини » Політика 14 травня, 2018, 13:07
Раду закликали скасувати борги оборонних підприємств перед РФ

Законопроект № 6697, який покликаний скасувати борги підприємств вітчизняного оборонно-промислового комплексу перед російськими підприємствами, захистить стратегічні підприємства від негативного впливу юридичних осіб держави-агресора.

Про це під час засідання Погоджувальної ради, яку транслює телеканал ZIK, заявив голова фракції БПП у Верховній Раді України Артур Герасимов.

Голова фракції БПП під час Погоджувальної ради розповів, що нещодавно повернувся із лінії фронту на Донбасі, де перебував разом із представниками місії ОБСЄ. Він висловив пропозицію, щоб народні обранці постійно відвідували фронт.

«На одній із зустрічей з мешканцями фронтових сіл просто під канонаду одна старенька бабуся щиро сказала депутатам європейських парламентів: «Дякую вам за те, що не побоялися сюди приїхати». Якщо чесно, я б хотів, щоб всі народні депутати не просто побували на лінії фронту, а, вибачте, постійно її відвідували. Бо, на відміну від ОБСЄ та парламентарів Фінляндії, Німеччини, Швеції, у нас у залі є парламентарі, які жодного разу не були на лінії фронту, де наші громадяни безпосередньо кожного дня відчувають, що таке війна Кремля проти України», – заявив Артур Герасимов.

Очільник фракції БПП також запропонував запросити до ВРУ керівництво правоохоронних органів, щоб обговорити питання підкупу електорату під час виборів до об’єднаних територіальних громад «з боку деяких опозиційних партій, а перш за все – «Батьківщини».

«Андрію Володимировичу, хочемо звернутися до вас з проханням запросити керівників правоохоронних органів до парламенту, щоб поговорити про підкуп виборців, тому що це є бич, який нам треба швидко викорінювати і якомога жорсткіше», – заявив Артур Герасимов.

Очільник фракції БПП заявив, що фракція підтримує розгляд законопроекту про ДБР цього четверга та законопроекту про інтелектуальну власність.

«Але ми хотіли б також звернути увагу на розгляд законопроекту № 6697, який покликаний скасувати борги підприємств вітчизняного оборонно-промислового комплексу перед російськими підприємствами. Метою цього законопроекту є захист господарської діяльності стратегічних підприємств від негативного впливу юридичних осіб держави-агресора та держави-окупанта», – заявив Артур Герасимов.

Окрім того, він наголосив на необхідності розглянути законопроекти з питань поводження із відходами - №№ 4835-д, 6602, 4836, які, з його слів, є дуже важливими для місцевого самоврядування.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 01:16 :29