Новини » Світ 14 травня, 2018, 3:46
Представник президента РФ запропонував замінити протипожежні літаки козаками

Представник президента Росії в Сибірському федеральному окрузі Сергій Мєняйло закликав регіональні влади замінити козаками пожежні літаки, які переведуть у європейську частину Росії під час проведення чемпіонату світу з футболу.

Про це він заявив під час наради, присвяченої природним пожежам, – повідомляє Гордон.

Мєняйло запропонував на громадських засадах залучити до охорони лісів "козаків"

За словами представника Сибірського регіонального центру МНС Олександра Єремєєва, з 9 червня на ЧС із футболу з Сибіру відправлять чотири протипожежні літаки Бе-200.

«Чемпіонату світу ніхто не скасовував. Розуміємо, що угруповання на проведення чемпіонату світу буде посилюватися, зокрема угруповання МНС... Бе-200 підуть, і що далі робити будемо? Скільки у нас населених пунктів у зоні потенційного ризику – ці населені пункти перевірені спільно з МНС чи ні, протипожежні смуги є чи нема, може, розширити їх треба, може, ще щось треба зробити», – заявив Мєняйло.

Він запропонував посилити моніторинг лісів, наприклад, залучаючи до їх охорони «козаків».

У відповідь заступник глави уряду Бурятії Петро Мордовський заявив, що безкоштовно «козаки» працювати не будуть, а грошей для їх фінансування в республіканському бюджеті немає.

«У багатьох регіонах РФ «козаки» встановили шлагбаум, стоять біля шлагбаума, ще й патрулюють. Залучайте їх, давайте я приїду, з ними переговорю... Ви не до кінця використовуєте ресурси, які у вас є», – заперечив Мєняйло.

Чемпіонат світу з футболу пройде з 14 червня до 15 липня на 12 стадіонах в 11 містах Росії: Москві, Санкт-Петербурзі, Сочі, Єкатеринбурзі, Казані, Калінінграді, Волгограді, Самарі, Нижньому Новгороді, Саранську і Ростові-на-Дону.

Площа пожеж у лісах Сибіру до 11 травня становила 138,6 тис. га. Головними причинами загорянь називають підпал трави на сільськогосподарських угіддях.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 12:56 :08