Новини » Політика 14 травня, 2018, 11:53
Новий склад ЦВК можуть затвердити ще цього тижня

Якщо у ВРУ завершаться консультації, то цього четверга парламент розгляне питання щодо призначення нового складу Центральної виборчої комісії.

Про це під час засідання Погоджувальної ради, яку транслює телеканал ZIK, повідомив голова Верховної Ради України Андрій Парубій.

«Якщо будуть закінчені консультації, у четвер ми переходимо до питання ЦВК. Згідно із регламентом, це питання займе багато часу – це має бути зняття і відкликання членів ЦВК, а потім - призначення. Якщо всі фракції налаштовані на позитивний висновок, у четвер ми вийдемо на ЦВК», заявив – Андрій Парубій.

Як повідомив Андрій Парубій, Рада розпочне роботу із законопроекту про інтелектуальну власність № 7466, розгляд якого розпочали ще минулого пленарного тижня.

Голова ВРУ нагадав, що є низка питань, які потребують включення до порядку денного сесії, адже комітети не можуть розглядати ці законопроекти без включення. Таких питань є понад два десятки. У вівторок також планують розглянути питання інформатизації.

Андрій Парубій також нагадав депутатам про «борг» – призначення місцевих позачергових виборів. Він закликав проголосувати у вівторок 48 «неконфліктних» позицій та запустити місцеві вибори.

У середу – питання ратифікації, окрім того, депутатам пропонують розглянути законопроект № 8116  щодо проведення експертиз, а також - № 2386-а-1 щодо трансплантації органів.

У четвер одним із перших питань буде законопроект щодо ДБР, повідомив спікер, а також блок питань фінансової та банківської діяльності.

Наступного тижня обранцям пропонують розглянути блок аграрних питань, а після того перейти до розгляду законопроекту про Антикорупційний суд.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-18 01:24 :52