На ZIKу вийшов ювілейний 25-й випуск «ДокаZу з Олексієм Шевчуком»

25 випусків проекту «ДокаZ з Олексієм Шевчуком» – це 25 статусних спікерів та наріжних суспільних тем, обговорених в ефірі. Протягом кожної щотижневої зустрічі глядачі ZIKу отримували компетентні пояснення та юридичну точку зору адвоката Олексія Шевчука і його гостей на ті закони й реформи, які впроваджуються, та події, що відбуваються в Україні.

«Ми постійно намагаємось діставати інсайди. Я, як адвокат, часто працюю з резонансними справами і при формуванні тем та гостей із редакторами намагаюсь дістати цікаві документи, які, на перший погляд, є незрозумілими, але під час розмови ми показуємо документи і максимально пояснюємо, як певні юридичні факти впливають на тему нашої розмови. Також ми просимо наших гостей прокоментувати »доказ», довести, чому той або інший факт є правдивим чи навпаки, і часто їм це дається вкрай важко. Юридичні аспекти важко сприймаються глядачами, то ж ми не переобтяжуємо ефір спеціальними термінами, натомість наводимо приклади з реального життя, які дотичні до тих чи інших юридичних дефініцій», – розповідає ведучий про особливості підготовки програм.

Олексій Шевчук
Олексій Шевчук

«Олексій з командою телеканалу ZIK зміг зробити дійсно цікавий проект, який демонструє хороші рейтинги як і в слоті вихідного дня, так і в праймовий час», – коментує креативний продюсер ZIKу Олександр Авшаров.

Нагадаємо, прем’єра суспільно-юридичного проекту «ДокаZ», ведучим якого є відомий адвокат Олексій Шевчук, відбулася наприкінці листопада минулого року. Олексій Шевчук – український адвокат, керуючий партнер адвокатського об’єднання «Barristers». Ім’я адвоката Олексія Шевчука стало відомим після участі в резонансних справах Геннадія Корбана, Ярослава Кашуби, Іллі Киви, Віктора Развадовського, Олександра Онищенка, Борислава Розенблата та інших.

Зазначимо, у новому весняному сезоні ZIK розширив інформаційно-аналітичне мовлення до 14 ефірних годин та утримує лідерські позиції за рейтинговими показниками телеперегляду, перебуваючи у трійці найкращих серед інформаційних каналів.

Серед гучних прем’єр березня-2018 на ZIKу – інформаційно-політичне ток-шоу в форматі дебатів «Гра Z вогнем» з Тетяною Даниленко, спільний з інтернет-виданням «Українська правда» викривальний проект «Джокери» з ведучою Севгіль Мусаєвою, неординарна розважально-музична програма про нову українську музику «Гараж» від Германа Дутковскі. Наприкінці квітня свій новий сезон в ефірі каналу відкрило авторське автошоу «Перша передача» Олександра Федченка. В понеділок, 14 травня, розпочав роботу своєрідний інформаційний клуб ZIKу під назвою «Між своїми», ведучою якого стала Анастасія Гусарєва.

Loading...