Новини » Світ Читать эту новость на русском

На берег Філіппін вимило таємничу морську істоту

Фото: independent.co.uk/ViralPress

Таємничий «глобстер», якого вимило на берег Філіппін, викликав спекуляції про те, що це істота «з найглибших частин океану».

Шестиметрова, вкрита шерстю істота, здивувала місцевих жителів, а дехто навіть припустив, що вона є предвісником лиха, – інформує видання The Independent.

Місцеві мешканці зібралися на пляжі містечка Сан-Антоніо, коли у п’ятницю ввечері на берег вимило сірувато-білий об’єкт. Багато хто одразу ж взялися фотографуватися з таємничою «істотою».

Хоча влада підозрює, що туша – це просто розкладене тіло кита, місцеві жителі висловили занепокоєння появою такого незвичайного об’єкта.

Фото: independent.co.uk/ViralPress
Фото: independent.co.uk/ViralPress

Житель Там Малінг, наприклад, сказав: «Землетрус наближається. Великий глобстер – це предвісник лиха. Будь ласка, помоліться за нас».

Вінсент Дела Пена Баділло додав: «Багато хто, включно зі мною, занепокоївся, дізнавшись про це. Адже, коли з’являються істоти з найглибших частин океану, має статися щось погане».

Це не перший глобстер (термін, який використовується для опису невідомих органічних мас, що вимиваються на берег океану або інших водойм), що з’являється на Філіппінах.

У лютому 2017 року на берег острова Динагат вимило ще одну волохату таємничу істоту, що одразу ж спричинило бурхливі дискусії щодо її походження.

На думку експертів, «шерсть», що вкривала тіло таємничого об’єкта, була насправді м’язовими волокнами тіла на дуже пізніх стадіях його розкладання.

Співробітники Бюро рибного господарства та водних ресурсів регіону Мімапора заявили, що вважають, що новий об’єкт також може бути тілом мертвого кита.

Ретельний аналіз останків виявив, що це справді кит, проте наразі невідомо, якого сааме виду. Зразки тканин відправили у лабораторію для аналізу ДНК.

Глобстери були знайдені на пляжах всього світу. Цей термін вперше був використаний для опису невідомої туші, вимитої на берег Тасманії у 1960 році.

Попри те, що з першого погляду часто важко встановити походження цих таємничих істот, науковий аналіз незмінно засвідчував те, що вони належать до відомих морських тварин, включаючи кашалотів та гігантських акул.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

Loading...