Новини » Економіка 14 травня, 2018, 20:05
Голову НКРЕ Вовка намагаються втримати заради RAB-тарифу, – Кучеренко
ZIK
ZIK

Голову НКРЕ Дмитра Вовка намагаються утримати на посаді заради того, щоб він провів постановою RAB-тариф.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив екс-міністр із питань ЖКГ (2007-2010) рр. Олексій Кучеренко.

«Такої ситуації з енергетикою і монополізацією, яка відбулася в Україні, немає в жодній іншій державі. Повністю незалежного регулятора в Європі немає, в США він є, але там інша ринкова модель. Ми ж розуміємо, якими надповноваженнями без жодних законних на це підстав був наділений 24-річний керівник НКРЕ пан Вовк», – зазначив пан Кучеренко.

На переконання колишнього урядовця, якби Порошенко хотів, аби до цього органу була довіра, він би не ставив керівником свого менеджера.

«Якби пан Президент, який створював НКРЕ своїм указом у 2014 році, хотів, щоб до цього органу була довіра, то, може, не ставив свого липецького менеджера. Від того, що він працював у приватному бізнесі Президента, яка в мене до нього може бути довіра? Ніяка!», – вважає пан Кучеренко.

За словами гостя програми, при Вовку цей орган так і не став колегіальним. Жодного разу ні один із членів комісії не утримався від прийняття будь-якого рішення.

«Те, що він наробив із комунальними тарифами – це тема окремого розслідування. Він загнав теплоенерго і Київнерго у величезні боргові зобов'язання. Зараз він хоче продовжити те, що почав. Я можу сказати, що RAB-тарифи – це те заради чого його намагаються утримати, щоб він провів їх постановою. Це окрема величезна схема додаткового багатомільярдного навантаження на споживачів», – констатував Олексій Кучеренко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-27 14:03 :25