live
Новини » Політика

Шабунін про очільника САП: Холодницького потрібно прибрати

ZIK

Залишився місяць до того, як Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів має звільнити або не звільнити очільника САП Назара Холодницького, який на «плівки» наговорив такого, за що в іншій країні у в’язницю сідають.

Про це в ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK заявив голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Гість програми, відповідаючи на запитання глядачів, зауважив, що очільник САП Назар Холодницький досі залишається на своїй посаді – навіть після оприлюднення плівок, на яких попереджає свідка про запланований НАБУ обшук у нього, розповідає фігуранту кримінальної справи, про що той має говорити на допиті тощо.

«Місяць залишився до того, як Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів має звільнити його або не звільнити, і це ще не факт, що вона його звільнить. І це величезна проблема у цій інфраструктурі. Пам’ятаєте, для того, щоб корупціонер сів до в’язниці, потрібна робота НАБУ, Антикорупційної прокуратури й Антикорупційного суду», – заявив гість програми.

Віталій Шабунін зауважив, що спецпрокуратура – це не лише Холодницький, а багато сильних прокурорів. Гість програми підкреслив, що за процесом прокурори не мають погоджувати своїх дій із очільником САП, проте Назар Холодницький ставить печатку САП на документах прокурорів. «Тобто кожен прокурор, який є незалежним, має до нього прибігти із папірцем і вмовляти Назарчика поставити печатку. Назара потрібно прибрати, бо на плівки він наговорив такого, за що в іншій країні у в’язницю сідають. Чи його прокуратура звільнить – побачимо», – зазначив Віталій Шабунін.

З його слів, в Україні є багато правоохоронців, які могли б очолити САП після обрання під час чесного й прозорого конкурсу.

Нагадаємо, генпрокурор України звернувся до КДКП щодо зняття Назара Холодницького з посади керівника САП. Згодом директор НАБУ Артем Ситник повідомив, що розслідування щодо керівника САП розпочали після підтвердження інформації про перешкоджання керівництвом САП розслідування справи проти міського голови Одеси Геннадія Труханова. Раніше стало відомо, що в робочому кабінеті Назара Холодницького знайшли «жучки».Loading...
Loading...
Loading...