Новини » Львів 14 травня, 2018, 11:43
Через реорганізацію інтернату під Львовом діти з Донбасу опиняться на вулиці, – депутат

У результаті реорганізації Винниківської санаторної школи-інтернату діти з окупованих територій Донбасу можуть опинитися на вулиці.

Про це у понеділок, 14 травня, на прес-конференції повідомила депутат Львівської обласної ради Парасковія Дворянин.

Вона зазначила, що в обласній раді вже є проект рішення про реорганізацію цієї школи у науковий ліцей.

«У цій школі навчається 409 дітей, 208 із них – це перші-треті класи. Куди підуть ці діти підуть у вересні, якщо буде створений ліцей, а в ліцеї, як відомо, перших класів немає?», – заявила Дворянин.

Також вона додала, що там є діти, які були змушені залишити окуповані території і зараз фактично живуть у цій школі. У разі її реорганізації вони можуть опинитися на вулиці.

Парасковія Дворянин також повідомила про підозри, що під виглядом реорганізації з цього навчального закладу хочуть «зробити приватну школу».

Як повідомлялося, Винниківська загальноосвітня санаторна школа-інтернат на межі зникнення. Чиновники Львівської області планують провести реструктуризацію і перетворити освітній заклад у ліцей. Однак, у разі прийняття такого рішення, багато дітей, які мають проблеми зі здоров’ям та походять з малозабезпечених і неповних сімей – опиняться, практично, на вулиці. До того ж, така ухвала призведе до скорочення та розформування колективу педагогів, які змогли поставити школу інтернат на новий якісний рівень. У мережі кілька тижнів був популярний хештег #ВрятуйШколу, небайдужі громадяни висловлювали свій подив та незгоду цьому рішенню.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-21 15:55 :48