Новини » Суспільство 13 травня, 2018, 1:21
Співала під «фанеру» повз мікрофон: Троїцький розкритикував виступ Самойлової на Євробаченні

Виступ на «Євробаченні 2018» представниці РФ Юлії Самойлової та постановку її номера російський музичний критик Артемій Троїцький оцінив на «три з мінусом».

Номер представниці Росії Юлії Самойлової, яка не потрапила до фіналу «Євробачення 2018», був «жахливим».

Троїцький: Номер був винятково непереконливим

Про це в ефірі «Радио Свобода» заявив музичний критик із РФ Артемій Троїцький, – повідомляє Гордон.

«Номер, на мій погляд, був винятково непереконливим, я навіть сказав би, жалюгідним. По-перше, я так думаю, що як би Юлію Самойлову не переконували в тому, що вона ідеально виступила і підкорила всіх, я думаю, вона сама не могла не звернути увагу на те, що співала під фонограму повз мікрофон, і це дуже помітно кинулося в очі», – сказав він.

Троїцький також розкритикував постановку номера за участю юнака, «який гасав туди-сюди по авансцені».

«А в один момент він стрибнув і приземлився на шпагат. Я думаю, що абсолютно будь-яка людина, незалежно від сексуальної орієнтації, в цей момент відчула себе зле. Тому що він приземлився зі всієї сили просто на яйця. Якщо у людини яйця є, то це було вкрай некомфортно. Номер був жахливий», – зазначив критик.

На його думку, виступ Самойлової та постановка були на «трійку з мінусом».

У другому півфіналі «Євробачення 2018», який відбувся 10 травня, Самойлова виконала композицію «I Won’t Break» і за результатами голосування не потрапила в топ-10 із 18 конкурсантів. До цього представники РФ завжди брали участь у фіналах.

Самойлова мала намір виступати на «Євробаченні» в Києві, проте через порушення порядку перетину кордону з окупованим Кримом українська влада заборонила їй перебувати на території країни.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 04:11 :58