live
Новини » Суспільство 2030

Політолог пояснив чому в «ДНР» вирішили обміняти товариша по «нещастю» Савченко Рубана

Ви будете сміятися, але бойовики з ДНР, що курують переговорний процес з Україною в Мінську, внесли в списки для обміну заручниками керівника організації «Офіцерський корпус» Володимира Рубана. Так, того самого подільника Надії Савченко, який з нею планував теракти в Києві і отримував від росіян зброю. Це не анекдот – реальна вимога бойовиків, що є в розпорядженні СБУ.

Про це пише політичний оглядач Кирило Сазонов, – повідомляє site.ua.

Результат пошуку зображень за запитом

Два слушних питання:

1 Навіщо їм Рубан, який вже попався?

2 Чому не вимагають внести в список на обмін саму Савченко.

По першому пункту нічого складного. Рубан мовчить. Матеріалів на нього вистачає, аудіо та відео, протоколювання маршруту, пальчики на ящиках, контакти з негідниками через поребрика, показання офіцерів, яких він хотів використовувати. А ось його показань немає. У відмові. Рубан прекрасно розуміє, що потрібен Кремлю поки гарантує мовчання. Україна його давно не цікавить і СБУ його не вб’є. Так що вірність господарям з Москви – найвигідніший варіант. Здасть їх з потрохами – підставить Росію під нові звинувачення в організації теракту, що зовсім недоречно. Ну і агента Надю остаточно поховає. А буде мовчати – постараються витягти обміном. Або вбити, щоб з гарантією мовчав. Тут як повезе. Ось бойовики за наказом з Москви і пропонують обміняти Рубана на наших.

З Надією Савченко все ще простіше, як в культовому фільмі «Снеч». Пам’ятайте цитату Цеглини – «Турецький, від живого від тебе ніякого толку». Так і з цим горе-нардепом. На волі від неї Кремлю користі мінімум. Є якийсь шум, якесь марення в ефірах, але принципово ні на що це не впливає. Показань її ніхто не боїться, тому що навіть довірливий глядач відразу сумнівається в адекватності оратора. Та й будь-які реальні факти там йдуть з таким гарніром марення, що боятися Кремлю нічого – вона зведе з розуму будь-якого журналіста або слідчого. Нехай сидить – гірше точно не буде. А іноді буде дориваються до преси і кричати потрібні Москві гасла. І годувати не треба – чистий профіт. Сумна доля дурня.

Що ми маємо в результаті цих нехитрих умовиводів? Рубан і Савченко щільно зав’язані з російською розвідкою. І поки мовчать – представляють для Москви якусь цінність. Рубан, правда, зовсім не потрібен під вартою в Києві і його хочуть виміняти. Поки мовчить буде жити. Савченко влаштовує Росію в якості оратора під вартою – її міняти не будуть, нехай продовжує чудити так. Гібридна війна і пропаганда плете химерний візерунок інтриг. Але якщо раптом росіяни так хочуть Рубана – ми можемо поговорити про варіант «всіх на всіх». Ще й Савченко додамо на решту...

Loading...
Loading...
Loading...