Новини » Суспільство

На поминальну службу професора Стівена Гокінга запросили мандрівників часу

На поминальну службу Стівена Гокінга, що відбудеться в наступному місяці запросили мандрівників часу. Для участі в он-лайновому бюлетені заявники повинні вказати дату народження, яка може бути в будь-який день до 31 грудня 2038 року.

Поки що всі заявники живуть у теперішньому часі, за даними Фонду Стівена Гокінга, але двері залишаються відкритими для подорожувачів у четвертому вимірі, – повідомляє telegraph.co.uk.

 Stephen Hawking

Прес-секретар доповів: «Ми не можемо виключити можливість подорожі у часі, тому що це не було спростовано до нашого ствердження. Все можливе, доки не буде доведено протилежне».

«Але до цих пір у нас були заявки з цілого світу, і ми маємо на увазі круглого – тому що немає ніякої плоскої Землі».

Гнучке розуміння вказує на те, що професор здійснив власну подорож з цього питання – поза часом.

В написаному есе у 1992 року, під назвою «Космічні та часові плавки», професор Гокінг стверджував, що можливо було б достатньо обмежити простір-час, щоб подорожувати як у часі, так і в просторі, але лише в майбутнє, а не в минуле.

Він писав: «Це може пояснити, чому ми не були перевантажені туристами з майбутнього».

Але в червні 2009 року він оптимістично влаштував « вечірку для мандрівників часу», запрошення на яку були відправлені після цієї події.

The coffin of Stephen Hawking arrives at the Church of St Mary the Great, Cambridge
Гріб Стівена Гокінга несуть до церкви Святої Марії Великої в Кембриджі

Читайте також: У ЗМІ вибрали п’ять найрезонансніших пророкувань Стівена Гокінга

Після того, коли ніхто не відвідав цю вечірку, професор зауважив, що це «експериментальні докази того, що поїздка в часі неможлива».

Похорони професора Хокінга відбулися 31 березня в Кембриджі. Його меморіальна служба відбудеться 15 червня в Вестмінстерському абатстві, де його попіл буде поховано між Ісааком Ньютоном та Чарльзом Дарвіном.

Читайте також: Всесвітньо відомий фізик та астроном Хокінг назвав дату кінця світу

Loading...