Новини » Світ 12 травня, 2018, 15:09
Німецькі екологи через суд хочуть зірвати будівництво Північного потоку-2

Екологічне об’єднання Nabu домагається судового рішення, щоб не допустити запланованого на 15 травня початку робіт зі спорудження газопроводу «Північний потік – 2» на ділянці у Грайфсвальдській затоці.

Nabu запросило у Верховного адміністративного суду Грайфсвальда проміжну постанову, щоб дати суду можливість прийняти рішення за позовом проти спорудження газопроводу ще до 15 травня, повідомило екологічне об’єднання у п’ятницю, 11 травня.

Компанія Nord Stream 2 має намір 15 травня почати екскаваторні роботи у Грайфсвальдській затоці. Nabu ще в лютому звернулося до суду з проханням винести окрему ухвалу проти дозволу на будівництво «Північного потоку-2».

У Nabu впевнені, що спорудження «Північного потоку-2» завдасть «непоправного збитку крихкій екосистемі». Екологи також вважають, що будівництво нового газопроводу зайве, оскільки в Європі недостатньо високий попит на російський газ.

Компанія Nord Stream 2 вже почала роботи з будівництва приймальні станції майбутнього газопроводу в околицях міста Лубмін, пише DW.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-24 09:04 :06