Новини » Регіони 12 травня, 2018, 5:15
«Малий Галагов» у центрі Ужгорода хочуть включити до спадщини ЮНЕСКО

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв обговорював з Прем’єр-міністром України Володимиром Гройсманом питання подання побудованого чеськими архітекторами комплексу «Малий Галагов» до переліку об’єктів світової спадщини ЮНЕСКО.

Про це Андріїв повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Попри велику кількість питань, які обговорили з прем’єр-міністром, одним із найбільш вагомих результатів візиту вважаю те, що вдалося донести до Володимира Гройсмана наші намагання долучити архітектурний комплекс «Малий Галагов» до переліку об’єктів Світової спадщини ЮНЕСКО», – написав Андріїв.

За словами мера Ужгорода, це унікальний проект, значення якого для міста важко переоцінити.

«Надбання, яке нам залишили архітектори чеського модернізму, – унікальна пам’ятка не тільки Ужгорода й Закарпаття, а й, переконаний, всієї України», – написав Андріїв.

Малий Галагов – це історичний район в центрі Ужгорода, який побудували чехи в часи, коли Закарпаття входило до складу Чехословаччини на початку минулого століття. В цьому районі й досі знаходяться усі адміністративні будівлі міста та області, включно із Народною радою, де зараз розміщена ОДА, і де працює єдиний в Україні ліфт, що постійно рухається – патерностер.

Як раніше повідомлялося, цьогоріч експерти із регіонального туризму не рекомендували Ужгород як столицю сакур саме через те, що в історичному районі Малий Галагов були зрізані вікові сакури, які найбільше приваблювати туристів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-15 04:38 :51