Новини » Суспільство 12 травня, 2018, 18:24
Китайці не побачать фіналу Євробачення
Євробачення-2018
Євробачення-2018

Сьогоднішній фінал пісенного конкурсу «Євробачення» не будуть транслювати в Китаї через цензурування фрагментів першого півфіналу в цій країні. Таке рішення прийняла Європейська мовна спілка (EBU).

Про це повідомляє TVN 24.

Китайському телеканалу Mango заборонили транслювати фінал, оскільки телекомпанія цензурувала півфінальні конкурсні виступи представників Ірландії та Албанії.

«Такі дії» несумісні з цінностями EBU – універсальністю та всеосяжністю або з нашою традицією святкування різноманітності за допомогою музики», – підкреслили в Європейській мовній спілці, обґрунтовуючи своє рішення.

Жертвою китайської цензури, зокрема, став фрагмент виступу представника Ірландії – з нього вирізали момент, коли двоє чоловіків на сцені трималися за руки. Також з ефіру усунули фрагменти виступу представника Албанії, який мав «забагато татуювань». На китайському телебаченні віддавна триває негласна війна з татуюваннями.

Ірландський співак Раян О’Шогнессі привітав таке рішення Європейської мовної спілки.

«Любов – це любов. Не має значення, чи йдеться про двох хлопців, чи двох дівчат, чи хлопців та дівчат. Тому, на мою думку, це дуже важливе рішення», – підкреслив виконавець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-21 00:04 :28