Новини » Політика 11 травня, 2018, 15:18
ZIK презентує «Між своїми»
<nbsp;>

З понеділка, 14 травня, телеканал ZIK щобудня о 15:15 запрошує до інформаційного клубу «Між своїми» – авторської програми ведучої Анастасії Гусарєвої, в якій важливі речі пояснюють простими словами.

«Між своїми» – це складна аналітика зрозуміло. Команда проекту буде виокремлювати з величезного інформаційного потоку найбільш вартісне, те, що має значення для України та українців, розшифровуватиме заплутані конструкції та тлумачитиме все, що лунає в ефірах так, аби глобальні теми стали близькими кожному.

«Ми будемо крок за кроком ставати ближчими з глядачем, прокладати той місток, який дозволить глибше розуміти інформацію, розрізняти, де популізм, а де факти, розбиратися у заявах політиків та експертів», – говорить ведуча проекту Анастасія Гусарєва.

Анастасія Гусарєва
Анастасія Гусарєва

«Про що дискутують ведучі за кадром, які запитання вони не змогли поставити в ефірі, чи довіряють гостям, а головне – що не договорюють політики в інтерв’ю. Ми постараємося пояснити глядачеві, що ж насправді відбувається сьогодні в країні. Це внутрішня редакційна інформація, те, що обговорюють «між своїми», – зауважує креативний продюсер телеканалу ZIK Олександр Авшаров.

Тож ставайте частиною розмов «Між своїми» в ефірі ZIKу вже з понеділка, 14 травня, щобудня о 15:15.

Зазначимо, у новому весняному сезоні ZIK розширив інформаційно-аналітичне мовлення до 14 ефірних годин та утримує лідерські позиції за рейтинговими показниками телеперегляду, перебуваючи у трійці найкращих серед інформаційних каналів.

Серед гучних прем’єр березня-2018 на ZIKу – інформаційно-політичне ток-шоу в форматі дебатів «Гра Z вогнем» з Тетяною Даниленко, спільний з інтернет-виданням «Українська правда» викривальний проект «Джокери» з ведучою Севгіль Мусаєвою, неординарна розважально-музична програма про нову українську музику «Гараж» від Германа Дутковскі. Наприкінці квітня свій новий сезон в ефірі ZIKу відкрило авторське автошоу «Перша передача» Олександра Федченка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-23 05:34 :39