Новини » Львів 11 травня, 2018, 17:35
У Львові танцями і мистецтвом закликали «порізати інформаційні пута Московії»
Фото: ZIK
Фото: ZIK

Сьогодні, 11 травня, у Львові на площі Ринок відбувся мистецький перформанс «Ріжу інформаційні пута Московії».

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Акцію організував новостворений Громадський рух інформаційного захисту. Мистецький перформанс складався із танцювального номера, після якого танцюристки порвали листочки, на яких писало: «Кремлівська пропаганда – фейк і брехня».

Засновниця Громадського руху інформаційного захисту Софія Федина зазначила, що захід має на меті привернути увагу громадськості до проблеми російської пропаганди, яка активно створюється проросійськими ЗМІ.

«У контексті того, що відбувалося 9 травня, і з тим всім «побєдобєсіям», яке ми маємо і в Україні, і за кордоном, ми вирішили привернути увагу, наскільки інформація з московських джерел зомбує нас. Ми повинні рвати зв’язок зі всім тим, що суперечить успіху і розвитком української держави. Дуже багато пережитків радянського минулого ще досі з нами, дуже багато російських фейків у нашому інформаційному середовищі. Закликаємо всіх долучатися до нашого руху і разом шукати можливості протистояння дезінформації», – сказала Софія Федина.

Після перформансу відбулося чергове засідання Громадського руху інформаційного захисту. Зокрема, обговорювалися питання стратегії та залучення нових людей та ідей. Наразі, до руху входить 15 активних активістів, та ще близько сотні зацікавлених.

 

Читайте також: У Львові серйозно взялися за протидію російській пропаганді та фейкам: набирає обертів Рух

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-16 18:00 :14