Новини » Світ 11 травня, 2018, 15:20
Правлячу партію Грузії очолив мільярдер та колишній прем’єр-міністр Іванішвілі

На з’їзді правлячої партії «Грузинська мрія» колишній прем’єр-міністр Грузії та мільярдер Бідзіна Іванішвілі був одноголосно обраний її головою.

Про це повідомляють «Новости-Грузия».

На посаді голови «Грузинської мрії» Іванішвілі змінив прем’єра Грузії Георгія Квірікашвілі. Сьогодні також буде затверджено оновлений склад політради партії.

З’їзд «Грузинської мрії» проходить в Мтацміндському парку. На його території посилені заходи безпеки, чергують бригади поліції. Перша частина з’їзду була закритою і журналісти не змогли потрапити на неї, що є безпрецедентним випадком у новітній історії Грузії.

Варто нагадати, що Бідзіна Іванішвілі став прем’єр-міністром Грузії в 2012 році, після перемоги на парламентських виборах створеної ним коаліції «Грузинська мрія». Через рік він пішов у відставку за власним бажанням.

Незважаючи на його заяви про те, що він не втручається в політику, багато представників опозиції, експерти, а також впливові неурядові організації не раз відзначали, що Іванішвілі управляє політичною ситуацією «з-за лаштунків» і без нього не обходиться жодне серйозне призначення в уряді.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-24 13:07 :01