Новини » Політика 11 травня, 2018, 20:17
Алфьоров: Після Революції гідності еліта не приєдналася до народу
ZIK
ZIK

Навіть після Революції гідності влада не зайняла державницьку позицію, а продовжила свою експансійну політику в українській економіці та відстоювання власних бізнес-інтересів. Тому чергові вибори для політиків – це ще один шанс переділу портфелів і сфер впливу.

Таку думку висловив речник партії «Національний корпус» Олександр Алфьоров у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.

«Як можна Заходу пояснити ту ситуацію, коли пані Гонтарева закрила в Україні близько сотні банків, серед яких чомусь були тільки українські та іноземні, натомість російськи – всі залишилися.

«Національний корпус» всю зиму 2016 року стояв під цими банками, щоб звернути увагу українців, і люди відреагували на це та забирали свої депозити. Відтак у цих банках залишилася тільки та частка грошей, яка обслуговувала Ахметова», – підкреслив Алфьоров.

Щодо газотранспортної системи, зауважив речник партії, то тут деякі європейські країни також намагаються грати на два фронти.

«Українське село готове посидіти одну зиму без газу, опалюючи будинки дровами. Але чи готове до такого австрійське, німецьке, або ж французьке село?» – запитує Алфьоров.

На його думку, якби в 2014 році нова влада мала політичну волю, а не переймалася тільки своїми бізнес-інтересами, то сьогодні ситуація була б кардинально іншою.

«Корінь цієї біди в тому, що наші еліти в 2014-му році не змогли приєднатися до народу, а натомість і надалі продовжують свою експансійну політику в українській економіці. І тому чергові вибори для них – це ще один шанс переділу портфелів і сфер впливу», – констатував Олександр Алфьоров.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-16 09:08 :48