live

В Україні під час масових заходів до Дня перемоги над нацизмом затримано понад 20 осіб, - МВС

Фото: http://mvs.gov.ua

Станом на 13:00 в Україні затримано та складено протоколи на 10 осіб за використання і виготовлення забороненої символіки, щодо 14 осіб приймається рішення про складення адмінпротоколів.

Про це на брифінгу 9 травня повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, повідомляє «Українська правда».

«Щодо 10 осіб складені адмінпротоколи за ст. 173-3 КУпАП (Виготовлення та пропаганда георгіївської стрічки). Крім того, до органів поліції доставлено 14 осіб за правопорушення, пов’язані з використанням забороненої комуністичної тоталітарної символіки. Дані осіб встановлюються», - повідомив Яровий.

Він повідомив, що також затримано керівника ГО «Січ», наразі вирішується питання щодо подальших дій правоохоронців.

«Там є адмінпорушення, він зламав турнікет», - повідомив заступник глави МВС.

Яровий зазначив, що за даними правоохоронців, участь в акції «Безсмертний полк» у Києві взяли близько 2 тис. осіб, і це - менше, ніж минулоріч.

Заступник глави МВС підтвердив, що під час акції було затримано Олену Бережну - мати загиблої екс-регіонала Ірини Бережної, на неї складено адмінпротокол за ст. 173.

У свою чергу начальник ГУ Нацполіції у Києві Андрій Крищенко повідомив, що усі затримані особи наразі відпущені з відділків поліції, наразі у поліції ще перебуває 1 особа, яка намагалася пронести на акцію газовий балончик.

Крищенко також уточнив, що рушницею, з якою один чоловік намагався потрапити на акцію, виявилася непридатна до пострілу гвинтівка Мосіна і не є вогнепальною зброєю.

«Її оглянули експерти. Ще буде проведено експертизу. Чоловік йшов на якусь театралізовану виставу, але поліція вирішила його затримати і вилучити для перевірки», - зазначив начальник ГУ Нацполіції Києва.

Як зазначив Яровий, станом на 12:00 в Україні тривало близько 1250 заходів, участь у яких беруть понад 365 тисяч осіб.

«Грубих порушень публічної безпеки та порядку не зафіксовано», - заявив представник МВС.

Loading...