live
Новини » Події

У Миколаєві відбулася хода «Безсмертного полку»: депутата облради облили кефіром

Фото: ukrinform

У Миколаєві пройшла акція так званого «Безсмертного полку», на чолі колони були помічені депутати Миколаївської облради – колишні регіонали та комуністи.

Про це повідомляє «Укрінформ».

Зазначається, що колона несла червоні транспаранти з написом «Безсмертний полк», портрети учасників війни, учасники викрикували свої вже традиційні лозунги «Спасібо дєду за побєду», «Фашізм не пройдьот».

Учасники ходи кричали «Ура», нинішню війну на Сході України називали «бєзсмисленною», а Другу світову війну – «Великою вітчизняною».

Колону охороняла величезна кількість правоохоронців, включаючи спецпідрозділи у повній викладці. За дійством спостерігали проукраїнські активісти та учасники АТО – вони йшли попереду «Безсмертного полку» з українськими прапорами. Дві колони розділяли кордони поліції.

Коли учасники ходи вже почали розходитися, хтось кинув в одного з її організаторів, депутата обласної ради, колишнього регіонала Миколу Кравченка пакет з кефіром. Щоправда, той лише трохи його обляпав. Депутат сприйняв цю пригоду з посмішкою і подякував за те, що йому, мовляв, «підлили кефірчику».

Наразі сутичок вдалося уникнути. Поліція затримала кілька людей із забороненою символікою – георгіївськими стрічками.

Loading...