live

У Москві пройшов урочистий парад до Дня перемоги

Фото: ria.ru

Парад на честь 73-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні пройшов у Москві, в ньому взяли участь 13 тисяч осіб, 159 одиниць військової техніки і 75 повітряних суден.

Про це повідомляють «РИА Новости».

Зазначається, що вперше в параді брали участь новітні бойові машини підтримки танків «Термінатор», роботи «Уран-6» і «Уран-9», безпілотники «Корсар» і «Катран», а також пара винищувачів-перехоплювачів МіГ-31к з гіперзвуковими ракетами «Кинджал» для подолання протиракетної оборони.

До складу пішої колони увійшли офіцери, сержанти і солдати з’єднань і військових частин, слухачі та курсанти військово-навчальних закладів, вихованці суворовських і нахімовських училищ Міноборони, юнармійцев, військовослужбовці-жінки, а також розрахунки ФСБ, Росгвардіі і МНС.

Фото: ria.ru
Фото: ria.ru

Після проходження урочистого маршу по Червоній площі проїхала військова техніка.

Фото: ria.ru
Фото: ria.ru

На Червоній площі з’явилися армійські мотоусюдиходи, армійські снігоходи, УАЗ «Пікап» з кулеметом «Корд». Також до складу колони включені реактивна система залпового вогню «Смерч», захищений бронеавтомобіль «Тайфун-К» 4 × 4, бойова машина зенітно-ракетного комплексу «Тор-М2», броньований автомобіль «Патруль».

Фото: ria.ru
Фото: ria.ru

Крім того, до складу колони бойової техніки увійшли автомобілі «Тигр», бронетранспортери БТР-82А, ракетні комплекси «Іскандер-М» і «Ярс», зенітні ракетно-гарматні комплекси «Панцир-С», зенітні ракетні комплекси С-400, бронеавтомобілі «Тайфун».

Фото: ria.ru
Фото: ria.ru
Loading...