live

У Львові на Марсовому полі все спокійно – ветерани вшановують пам’ять загиблих

Фото: Микола Тис, ІА ZIK

Сьогодні, 9 травня, традиційно у Львові на Марсовому полі зібралися десятки людей, серед яких здебільшого ветерани Другої світової війни. Вони поклали до меморіальних плит квіти та чекають на священика для молитви. Однак без конфузів не обійшлося – прийшов дідусь із футболкою з символікою СРСР.

Про це повідомив кореспондент ІА ZIK з місця події.

Наразі на Марсовому полі обходилося практично без конфузів. Сюди прийшло кілька десятків людей, які поклали квіти в честь загиблих у Другій світовій війні.

«9 травня – це міжнародний день, ми хочемо і мусимо його святкувати. У мене дідо загинув під час війни, тато учасник бойових дій. Вони визволяли Європу, Україна вклала свою величезну лепту у перемогу. Все почалося із визволення України, а тоді визволили і всю Європу. Треба берегти ветеранів, які ще живі. Молодь дуже мало що знає про війну. Часом, запитаєш молодих людей «Коли почалася війна?», і не всі скажуть, що 1 вересня 1939 року. Щороку сюди приходжу. Колись тут була колотнеча, зараз спокійно», – зазначив генерал-осавул запорозького козацтва Михайло Стеців.

Згодом, священик провів молебень в пам’ять жертв кривавої війни.

Фото: Микола Тис, ІА ZIK
Фото: Микола Тис, ІА ZIK

Ситуацію впевнено контролюють правоохоронці.

 

Loading...