Новини » Світ 8 травня, 2018, 23:00
Туризм – основна причина майбутньої ​​екологічної катастрофи на планеті, – вчені

Вчені прийшли до несподіваного висновку, що стосується туризму, який раніше вважався пріоритетною галуззю для розвитку. Як виявилося, саме він є однією з причин майбутньої екологічної катастрофи.

До такого висновку прийшли фахівці, що працюють в Сіднейському університеті, – повідомляє facenews.

Згідно з підсумками їх досліджень, саме туріндустрія повинна нести свою частину відповідальності за викиди в атмосферу парникових газів що збільшилися . Вчені підрахували, що після того, як активізувався повітряний, водний і наземний туризм, кількість парникових газів від цієї індустрії досягло 8% загального обсягу їх викидів.

Це пов’язано не тільки з транспортуванням, але також зі значним збільшенням кількості підприємств громадського харчування і розважальних закладів. Згідно з раніше існуючою думкою, туризм завдає екології втричі менший збиток. При цьому, кількість шкідливих викидів від туріндустрії продовжує зростання зі швидкістю, приблизно, 3% на рік.

Найбільшу кількість шкідливих викидів від туризму зафіксовано в таких країнах, як США, Німеччина і Китай. При цьому, в останній вони ростуть випереджувальними темпами. У переліку країн, де подібний показник також стає загрозливим – Бразилія, Індія, Канада, Мексика, Росія, Японія і Великобританія.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-20 06:29 :11