Новини » Економіка 8 травня, 2018, 12:21
Власник УНЛ: Я не знайомий ні з Третьяковим, ні із Загорієм, ні з Ложкіним
Майкл Джон Фогго
Майкл Джон Фогго

Інформація, поширена в українських ЗМІ щодо того, що народний депутат Олександр Третьяков має опціон на придбання акцій компанії УНЛ, не відповідає дійсності.

Про це британський бізнесмен, власник «Української національної лотереї» Майкл Джон Фогго заявив в інтерв’ю УНІАН.

«Відносно будь-якого опціону на придбання частки в УНЛ – це якась неймовірна вигадка. Перед придбання компанії я замовляв аудит – як фінансовий, так і юридичний. Досвідчені юристи та фінансисти вивчили корпоративну історію та документи, можливі права третіх осіб або інші обмеження на перехід власності на компанію. Жодних опціонів або інших прав третіх осіб на частку в компанії просто не існує і не може існувати. Ніхто з таким запитом до мене або до попередніх власників ніколи не звертався», – наголосив Майкл Джон Фогго.

Бізнесмен запевнив, що не знайомий ні з народними депутатами Третьяковим і Загорієм, ні з бізнесменом Ложкіним, яких в окремих ЗМІ називали бенефіціарами УНЛ.

«Я з цими людьми абсолютно не знайомий. Звичайно, я читав про те, що пишуть українські ЗМІ. Однак взагалі не розумію, як подібне можна писати. Я в принципі не можу бути пов’язаний з політикою в Україні. Це досить бентежна і неприємна ситуація», – зазначив він.

Майкл Джон Фогго повідомив, що юристи компанії зараз проводять юридичну роботу щодо помилкових публікацій в ЗМІ.

«Деякі з них були присвячені тому, що УНЛ нібито піддавалася рейдерському захопленню. Перед придбанням компанії я через своїх адвокатів перевірив ці відомості, і вони виявилися неправдою. УНЛ – абсолютно чистий і легальний бізнес, в інших випадках я просто відмовляюся від угод, оскільки це величезний ризик», – наголосив британський бізнесмен.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-09-17 11:18 :15