Новини » Політика 8 травня, 2018, 19:59
В акціях 9 травня не має бути політики, – ветеран АТО
ZIK
ZIK

Правоохоронці мають відслідковувати, щоб у мирній ході 9 травня не було ні символіки, ні політики. Якби так сталося, то на неї можна було б взагалі не звертати увагу.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявив керівник організації учасників АТО "Справедливість" Тарас Костанчук, відповідаючи на запитання, чи політики та правоохоронці зробили висновки з минулорічних подій 9 травня.

«З самого ранку 9 травня буде зрозуміло, чи правоохоронні органи зробили висновки. Силовики повинні були, відслідковуючи тенденції, одразу попередити, що в завтрашніх акціях не може бути ніякої політики. Якщо будуть гасла на плакатах та все те, що заборонено українським законодавством, це має жорстко каратись та запобігатись. І це потрібно робити заздалегідь, а не завтра», – вважає пан Костанчук.

За словами ветерана війни, якщо завтра ми побачимо, що цього не було зроблено, то це буде питання до правоохоронців, чому поліція та СБУ зі своїми департаментами цьому не запобігли.

«Поліція мала провести співбесіди з організаторами, зробити попередження і завтра зранку відслідковувати, щоб не було ні символіки ні політики в завтрашній мирній ході, якою б вона не була. От якби в цій мирній ході не було політики, то на неї можна було б взагалі не звертати увагу. Ми б про це зараз не говорили», – переконаний гість програми.

Як зауважив пан Костанчук, всі чудово розуміють, що там будуть російські адепти, які будуть розкачувати ситуацію, будуть провокатори навіть за відсутності праворадикальних хлопців.

«Навіть якщо вони передумають і будуть сидіти вдома, все одно будуть люди, які спровокують ситуацію з бійками та нападами на поліцію, бо буде дана команда з Росії. Всьому цьому мають запобігати правоохоронні органи, а праворадикальні хлопці, які воювали на Донбасі, не приймають прорадянської та проросійської агітації, але з ними треба говорити. Нехай йдуть поруч і висловлюють свою думку, але нехай не нападають і не роблять конфлікту всередині країни, яка воює», – констатував Тарас Костанчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-17 05:44 :36